AKTUÁLIS
Családok délutánja

Kedves Fiatal Családok!

Május 10-én megtartottuk a fiatal családok első összejövetelét. Szeretettel várunk Benneteket a következő alkalomra, melyet szeptember 20-án délután fél 5-től tartunk a gyülekezeti teremben. Olyan délutánt tervezünk, melyen az ismerkedés és éneklés mellett egy izgalmas témáról is beszélgethetünk, miközben a picik velünk egy légtérben játszanak vagy épp az anya (apa) ölébe másznak. Azokat is várjuk persze, akik még nem alapítottak családot, de jó szívvel válnak részesévé ennek a zsibongó társaságnak; meg azokat is, akiknek a gyermeke már kinőtte az ölbe-mászást, viszont szívesen társasozik vagy bekapcsolódik a közös játékba. Szóval: legyünk együtt Jézus körül úgy, amint vagyunk, vidáman, nyitottan, feszélyezettség nélkül! Ha hoztok magatokkal egy-egy tányérka süteményt, akkor gazdagabb lesz a nassoláshoz a választék.

Oroszlány, 2015. 08.18.

Szeretettel: